یکشنبه, 30 دی 1397 ساعت 15:50

معایب کفپوش اپوکسی

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

در مطالب قبلی به طور مفصل درباره ی مزیت های کفپوش اپوکسی مواردی را بیان کردیم اما در این مطلب قصد داریم چندین مورد از معایب کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان را بیان کنیم.

در واقع این موضوع مشخص است هرچیزی دارای نقص هایی و دارای عیب و اشکالاتی می باشد و در واقع ما نمیتوانیم چیزی را بیابیم که هیچ مشکل و نقصی در آن وجود نداشته باشد.

اما اگر در تولید یک محصول دقت کافی به خرج داده شود آنگاه می توانیم نقایص کمتری را در آن پیدا کنیم و کفپوش اپوکسی یکی از مواردی می باشد که در این موضوع بایستی به آن دقت گردد.

کفپوش اپوکسی یکی از مواردی می باشد که در صنعت کف سازی از آن استفاده می گردد و امکان دارد نقایص و معایبی در ساختار آن وجود داشته باشد.

انواع مختلفی از کفپوش اپوکسی وجود دارد که شما می توانید از آن ها استفاده نمائید اما امکان دارد هرکدام از این ها مشکلات مربوط به خود را داشته باشند. البته امکان دارد وقتی می گوییم مشکل منظور ما از مشکل حاد نباشد و این مشکل حتی شاید موجب آزار مصرف کننده نباشد. این مشکل ها می تواند قابل حل باشد و نیازی نباشد دائما به آن فکر کنیم و باعث مخل آسایش ما شود.

البته این موضوع وجود دارد که مشکلات و معایبی که برای کفپوش اپوکسی وجود دارد به دقت شخص نصاب بستگی دارد، اما امکان دارد در حالت کلی مشکلی برای کفپوش به وجود نیاید.

معایب کفپوش اپوکسی

البته مواردی هم وجود دارد که باعث می شود از مشکلات کفپوش اپوکسی کاسته شود که این موارد شامل شرایط محیطی و محل استفاده از آن می باشد. بهتر است این موضوع را با مثال برای شما بیان کنیم تا دید شفاف تری داشته باشید. به طور مثال کفپوش هایی که به صورت چوبی می باشند، مخصوصا در انواع قدیمی آن امکان دارد در بخش هایی از آن صداهایی شنیده شود. که این امر به دلیل کشیده شدن یک چوب بر روی چوب دیگر می باشد که در محل subfloor انجام می شود. در صورتی که قطعات کفپوش اپوکسی به صورت محکمی به یکدیگر متصل شوند این مشکل برطرف خواهد شد.

در مطلب بعدی درباره ی مشکلات دیگری از کفپوش اپوکسی مواردی را بیان خواهیم کرد.

طراحی سایت توسط نونگار پردازش