کفپوش پلی یورتان و انواع کاربرد آن در زندگی امروز

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

کفپوش پلی یورتان و انواع کاربرد آن در زندگی امروز

در این دوره از زندگی صنعتی و دامنه گسترده از محصولات رنگ و پلیمر انواع رزین اپوکسی ، پلی اورتان و اکریلیک ها و کاربرد و ور.د این نوع پلیمر در دنیای دکراسیون جلوه خاصی داده است.  کفپوش های اپوکسی انقلاب بزرگی در انواع کفپوش های بتنی، سرامیکی و... شد به طوری که بطوریکه امروزه برای کفپوش بیمارستان‌ها، مکان ها و سالن های ورزشی،سالن  های تولید مواد غذایی، آشپزخانه های تجاری، مدارس، ایستگاه های آتش نشانی، کارخانه ها، انبارها و … از کفپوش پلی یورتان و یا کفپوش پلی اورتان استفاده می‌گردد.

کفپوش های پلی یورتان با توجه به ویژگی های خاص چون کاهش آلودگی کف، مقاومت بالا در برابر آلودگی که باعث دوارم کف و علاوه بر همه این ویژگی ها با توجه به زیبایی های معماری که در طرح و رنگ های متنوع اجرامی شود باعث بهترین کزینه برای انتخاب انواع سطوح شده است. کفپوش پلی یورتان از جمله موارد است که همیشه از نظر اقتصادی و قیمت کفپوش، قابلیت ترمیم و دوام می تواند باعث توجه کارفرما و معماران باشد.

یکی ازویژگی‌های بارز کفپوش پلی اورتان، تامین سلامت حین نصب و در مرحله بهره‌برداری و نیز تامین قوانین سفت و سخت سازمان‌های محیط زیست مختلف در جهان است. کفپوش پلی یورتان از نقطه نظر تامین قوانین محیط زیست، مناسبترین، کم هزینه ترین و کم قیمت ترین کفپوش در پاسخ به نیازهای صنایع مختلف هست. در دهه های اخیر، استفاده از کفپوش های پلی اورتان به دلیل  کاهش قیمت آن نسبت به قبل افزایش فرآوانی یافته است.

کفپوش های پلی یورتان در برابر اشعه ماورای بنفش مقاوم می باشد این ویژگی مهم باعث انتخاب این کفپوش برای محیط آزاد و باز که در معرض آفتاب و خورشید  که معمولا در کفپوش های سالن ورزشی و صنایع بسیار مهم است مورد توجه قرار گیرد و همچنین انعطاف پذیری بالا کفپوش های پلی یودتان باعث ت.جه بیشتر مدیران سالن ورزشی شده است.

طراحی سایت توسط نونگار پردازش