کفپوش پلی یورتان صنعتی رادین پوشش

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

کفپوش پلی یورتان صنعتی رادین پوشش

کفپوش پلی یورتان صنعتی شرکت رادین پوشش با خاصیت و مقاومت بالایی که در برابر آب ، نمک، مواد شیمیایی مانند اسیدها و قلیاها، حلال ها که دارد آن را مناسب برای همه سطوح کرده است. کفپوش های پلی یورتان های صنعتی شرکت رادین پوشش علاوه بر خاصیت عمومی کفپوش اپوکسی به دلیل داشتن مقاومت بالا در برابر اشعه ماوراء بنفش UV آفتاب، در محیط های باز و صنعت گزینه مناسبی برای طراحی و کاربری های مختلف م باشد.

 

از مهمترین کار برد های که از کفپوش های پلی یورتان شرکت رادین پوشش دارند می توان در صنایع پتروشیمی و نفت و گاز صنایع الکترونیک صنایع دارویی و بیمارستان‌ها و اتاق‌های تمیز (CLEAN ROOM) کفپوش صنایع نظامی سردخانه‌ها و کشتارگاه‌ها فرودگاه‌ها کارگاه‌ها و انبارها سالن‌های ورزشی را اشاره کرد و به شکل کلی با ویژگی های که این نوع کفپوش ها دارد می توان در تمام صنایع به کار برد.

نحوی نصب کفپوش پلی یورتان صنعتی

 نصب کفپوش پلی یورتان شرکت رادین پوشش ، در ابتدا باید سطح چسبندگی رزینبه سطح بتن بررسی می شود که با کمک تست های مناسب میزان بیشترین نیروی عمودی بر سطح بتن و چسب اپوکسی مشخص مس شود هرچه چسب اپوکسی و سطح بتن ضعیفتر باشد میزان گسیختگی بیشتر خواهد بود. و دومین تست هم برای نحوی گسیختگی و شکست مصالح بررسی می شود که متناسب با نوع گسیختگی می توان علت دقیق و تشخیص بخش ضعیفتر را از قسمت های دیگر تشخیص داد.

طراحی سایت توسط نونگار پردازش