کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان (PU) دو نوع معمول از انواع کفپوش صنعتی می باشند. پرسشی که معمولا در این مبحث صنعت ساختمان پیش می آید این است که تفاوت بین کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان در چیست؟ و اولویت انتخاب یکی بر دیگری در شرایط و کاربری های متفاوت در چیست؟

کفپوش های سردخانه های صنعتی از مهمترین کفپوش ها در صنعت غذایی است. در این محیط که به شکل دائمی در شرایط رطوبت زیاد و دمای بسیار پایین قرار دارد باید در برابر آسیب  های احتمالی پایدار باشد.

کفپوش باشگاه ورزشی سالن‌های ورزشی از جمله سالن‌هایی مکان هایی هستند که کفآن‌ها در طول

دوره بهره  برداری در شرایط مختلف  قرار می‌گیرد. 

مراحل اجرای کفپوش پلی یورتان کف های مختلف بصورت زیر می‌باشد.

رزین کفپوش پلی یورتان

شرکت رادین پوشش چسبی را که برای کفپوش پلی یورتان نیز استفاده می کنند بسیار اهمیت دارد یعنی باید حلال باشد تا پوششی زیبا تر با عملکردی بالاتر حاصل کند و همچنین چسب بر ویژگی انعطاف پذیری تاثیر داشته و این ویژگی را بالا می برد .

کفپوش پلی یورتان صنعتی رادین پوشش

کفپوش پلی یورتان صنعتی شرکت رادین پوشش با خاصیت و مقاومت بالایی که در برابر آب ، نمک، مواد شیمیایی مانند اسیدها و قلیاها، حلال ها که دارد آن را مناسب برای همه سطوح کرده است. کفپوش های پلی یورتان های صنعتی شرکت رادین پوشش علاوه بر خاصیت عمومی کفپوش اپوکسی به دلیل داشتن مقاومت بالا در برابر اشعه ماوراء بنفش UV آفتاب، در محیط های باز و صنعت گزینه مناسبی برای طراحی و کاربری های مختلف م باشد.

کفپوش پلی یورتان بیمارستانی برپایه رزین پلی یورتان و هاردنر ایزوسیانات است که به صورت یک پارچه و بدون درز و شکاف بر هر سطحی قابل اجرا می باشد و با چسبندگی بالایی که دارد بر روی سطوح بتن، سنگ،مزائیک و غیر قابل استفاده است.

طراحی سایت توسط نونگار پردازش