سه شنبه, 07 اسفند 1397 ساعت 12:17

ویژگی های برتر واتراستاپ pvc

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نوارهای آب بند کننده واتراستاپ pvc یکی از مهم ترین متریال هایی می باشد که برای استفاده از درزهای اجرایی و قطعات مختلفی بتنی مورد استفاده قرار می گیرند.

استفاده از درزهای اجرایی واتراستاپ pvc نیز موجب میگردد تا بتوانید رفتارهای سازه ای بتنی را به خوبی کنترل نمائید و همچنین می توانید این گونه درزها را در قطعات مختلف بزرگ و حجیم مورد استفاده ی خود قرار دهید.

یکی از مواردی که در این خصوص بایستی به آن توجه داشته باشید آن است که از این نوع واتراستاپ می توان برای موارد مختلفی نیز استفاده کرد. در واقع واتراستاپ pvc بایستی دارای ویژگی های مختلفی باشد که این ویژگی ها می تواند انعطاف پذیری بالای آن باشد که تا بتواند با ابعاد و حجم مختلف سازه های بتنی سازگاری داشته باشد.

به دلیل آن که سازه های بتنی می تواند دارای اندازه های گوناگون و ابعاد مختلفی باشد پس بنابراین بایستی واتراستاپی را برای آن تهیه نمود که دارای انعطاف پذیری باشد و با توجه به تغییر ابعاد و حجم سازه ها بتواند تغییر شکل دهد و همچنین بتوان آن را در صورت پیچیده شدن نوع مقاطع نیز به کار برد.

در واقع با توجه به انعطاف پذیری بالای واتراستاپ pvc می توان بیان کرد که آن را با توجه به اندازه و ضخامت و ابعاد سازه های بتنی می توان با توجه به پهنای آن ها و نوع آج ها و...  و همچنین تغییرات حفره طراحی نمود.

واتراستاپ pvc دارای ویژگی های کیفیتی مختلفی می باشد که می تواتید در خصوص استفاده از آن ها آشنایی لازمی با آن داشته باشید.

یکی از موارد بسیار مهمی که در خصوص استفاده و نگهداری از واتراستاپ دارای اهمیت می باشد، شرایط نگهداری از آن در محیط های قلیایی می باشد  که حتما بایستی به آن توجه لازم را داشته باشید. یکی از دلایل بسیار مهمی که تاکید می کنیم باید حتما به محیط قلیائی واتراستاپ توجه ویژه ای شود آن است که واتراستاپ در محیط قلیائی بتن خاصیت و کیفیت خود را از دست خواهد داد و این واکنش به سرعت صورت گرفته و همچنین دچار تغییر شکل نیز خواهد شد.

طراحی سایت توسط نونگار پردازش