یکشنبه, 31 شهریور 1398 ساعت 23:30

واتر استاپ های رادین پوشش مناسب برای انواع سطوح و شکاف ها

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

واتراستاپ ها شرکت رادین پوشش برای آبندی انواع شکاف در سه شکل تزریق، پی وی سی و واتراستاپ بنتونیتی می باشد که هر کدام روش مزیا و معایبی دارد که باید متناسب با نوع کار بری روش مناسب را انتخاب کرد واتراستاپ های پی وی سی در دونوع حفره دار و تخت برای شکاف های متغییر مناسب است. .همچنین این واتراستاپ ها در عرض و ضخامت های مختلفی وجود دارند. واتراستاپ های پی وی سی بسته به محل کاربرد در دو نوع واتراستاپ های کف خواب و دیواری تولید می شوند. واتراستاپ های PVC از نظر عرض و ضخامت دارای انواع متفاوتی می باشند.

عملکرد واتراستاپ پی وی سی شرکت رادین پوشش بر مبنای ایجاد سدی در مسیر عبور آب با حداکثر طول مسیر عبور طراحی شده اند. برخی دیگر از انواع واتراستاپ ها براساس ایجاد سد به وسیله انبساط و پرشدن درز و  برخی دیگر براساس پرشدگی درز پس از اجرای سازه طراحی شده اند. لازم به ذکر است این دو نوع سیستم واتراستاپ صرفا برای آب بندی درزهای اجرای کاربرد دارند.

کیفیت واتراستاپ های پی وی سی PVC از نظر دوام دارای اهمیت زیادی می باشد. این کیفیت از دو منظر مشخصات شیمیایی واتراستاپ و مشخصات فیزیکی واتراستاپ قابل اندازه گیری بر اساس استاندارد های موجود می باشد.

 

طراحی سایت توسط نونگار پردازش