یکشنبه, 12 اسفند 1397 ساعت 11:35

ماندگاری واتراستاپ pvc

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

در مطالب قبلی ذکر کردیم واتراستاپ pvc دارای ویژگی های مختلفی می باشند که کاربردهای بسیاری در صنایع مختلف دارد و هرکدام از آن ها دارای ویژگی های خاص و مزیت هایی می باشند.

که مهم ترین آن ها این بود که دارای انعطاف پذیری بالایی می باشند. همچنین این نوع از واتراستاپ ها در برابر حجم سازه های بتنی و ابعاد آن ها دچار تغییر شکل و تغییر حالت می شوند که از نظر ضخامت و پهنا، ابعاد واندازه ی آن می تواند تغییر کند.

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که در هنگام تولید واتراستاپ pvc باید در نظر داشته باشید آن است که ماندگاری آن در برابر محیط های قلیایی بالا می باشد و در صورتی که این موضوع رعایت نگردد و واتراستاپ کیفیت و خاصیت خود را در محیط های قلیایی از دست خواهد داد و این عامل خود نیز موجب می شود که واتراستاپ به سرعت تغییر شکل داده  و همین عامل موجب بروز نشتی و دیگر مشکلات کیفی برای واتراستاپ خواهد شد.

و همچنین عامل دیگری که نیز باعث می شود واتراستاپ دچار ترک خوردگی و سازه ی آن دچار نشست تکیه گاهی گردد آن است که این محصول امکان دارد در معرض محیط قلیایی قرار گرفته باشد.

کاربرد واتراستاپ pvc بسیار زیاد می باشد و می توان آن را برای محیط های مختلفی استفاده کرد، همچنین می توان از آن برای آب بندی سد، تصفیه خانه و تونل انتقال آب و کانال ها و مخازن، سازه های مدفون و نیمه مدفون استفاده کرد. یکی دیگر از قسمت هایی که می توان از واتراستاپ pvc استفاده نمود، در سازه های پایین تر از سطح آب های زیر زمینی می باشد.

با توجه به خاصیت شکل پذیری و قابل انعطاف این محصول، بسیاری از شرکت ها می باشند که کار تولید نوارهای آب بند کننده واتراستاپ pvc را با توجه به نوع طراحی و مجری سازه های بتنی در طیف های متنوعی خواهند ساخت و آن را ارائه خواهند داد که می توان آن را در مدل های مختلفی یافت.

طراحی سایت توسط نونگار پردازش