دوشنبه, 23 مهر 1397 ساعت 16:46

کفپوش اپوکسی صنایع غذایی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

کفپوش اپوکسی صنایع غذایی

 شرکت رادین پوشش متخصص و ارائه دهنده انواع کفپوش اپوکسی صنعتی به صورت  اپوکسی می باشد و همچنین می توانیم گزینه های مختلف کف پوش های تزئینی در لابی نصب، اتاق، اتاق استراحت و رخت کن نصب کنیم که به نوعی موجب افزایش روحیه و شادی پرسنل نیز میشود. این پوشش ها همچنین زیبا و با دوام هستند.

ویژگی کفپوش اپوکسی مناسب برای صنایع غذایی
-شاید برایتان عجیب باشد که مواد غذایی که ما به راحتی مصرف میکنیم و از خوردن آنها لذت میبریم چه بلایی بر سر (کفپوش اپوکسی) کف واحد تولیدی میاورد اگه بخوام به صورت علمی تر بگم اینجوری میشه که ، مواد عذایی از خودشون اسید تولید میکنند که این اسید برای بدن ما ضرری نداره ولی وقتی این اسید برروی کفپوش ریخته بشه شروع به واکنش شیمیایی میکنه که موجب از بین رفتن کفپوش میشه مثل: ریختن دوغ بروی کفپوش سیمانی در یک کارخانه تولید فراورده های لبنی.به همین دلیل یک کارشناس با تجربه ابتدا باید محیط کارخانه رو بررسی کنه ودلیل از بین رفتن کفپوش رو متوجه بشه تا بتونه یک کفپوش مناسب با کار شما به شما پیشنهاد بده.
-بهداشت محیط کارخانه ، که باید بسیار جدی گرفته شود و سختگیرانه اجرا شود بطوری که کوچکترین میکروب و باکتری در محیط نتواند رشد کند.به همین دلیل محیط باید به طور مستمر با قوی ترین مواد شوینده شسته شود چه دست چه با ماشین آلات شست و شو بخار شو.
به همین دلایل باید کفپوش اپوکسی مناسب برای اینجور محیط ها استفاده شود تا هم کارایی و طول عمر بالایی داشته باشند.

طراحی سایت توسط نونگار پردازش