شنبه, 24 فروردين 1398 ساعت 16:19

معرفی کفپوش اپوکسی مایع

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

کفپوش اپوکسی مایع چه چیزی می باشد؟

ضخامت کفپوش اپوکسی مایع بین نیم تا 5 میلی متر می باشد که با استفاده از مواد گوناگون از جمله فام دلخواه و یا سطوح شیشه ای قابل تزیین می باشد. همچین یکی از خاصیت های بسیار جالب کفپوش اپوکسی مایع در آن است که می توان در زیر آن از انواع مختلفی از ابزارهای تزیینی نیز استفاده نمود. که این امر بیشتر در مکان هایی مانند حمام یا دستشویی یا آشپزخانه اختصاص دارد. با این حال اجراکننده می تواند با توجه به نظر و طبق سلیقه ی مشتری از مدل های مختلفی از این ابزارها استفاده نماید.

کفپوش اپوکسی مایع نوعی از کفپوش اپوکسی می باشد که دارای خاصیت های بسیار گوناگونی می باشد. یکی از مهم ترین این خواص ها آن است که در برابر مواد اسیدی و بازها نیز مقاومت بسیار بالایی از خود نشان خواهد داد. کفپوش اپوکسی مایع به طور مایع خاصیت ضد باکتری دارد و همچنین با توجه به ساختاری که دارد می توان آن را در گروه کفپوش هایی قرار که عملیات اجرای آن با سهولت و سرعت بیشتری انجام خواهد شد. این نوع کفپوش دارای تنوع بیشتری در طرح و رنگ می باشد و همچنین پس از اجرای آن در صورتی که خشک گردد می توان به آسانی عملیات نظافت آن را انجام داد و با توجه به مقاومت بسیار بالایی که دارد هیچگونه ترک خوردگی نخواهد داشت.

تولید کفپوش اپوکسی مایع

رزین اپوکسی و هاردنر پلی آمین دوماده ی بسیار مهم تشکیل دهنده ی کفپوش های مایع هستند که این دو ماده تاثیر بسیار زیادی در قیمت کفپوش اپوکسی مایع خواهند داشت. در این مدل از کفپوش ها از هیچگونه مواد حلال استفاده نشده است و همچنین ساختار آن نیز به صورت پلیمری می باشد. با توجه به خاصیت عدم حلال بودن آن نیز می توان گفت که این کفپوش ها پس از خشک شدن به سرعت سفت و سخت می گردند و با توجه به مقاومت بالای آن ها نیز می توان گفت که هیچگونه اثری از تورفتگی و کاهش در ضخامت آن نیز وجود ندارد. اگر بخواهیم نام علمی این نوع از کفپوش ها را بیان کنیم به این مدل از کفپوش ها، کفپوش اپوکسی مایع گفته می شود.

واتراستاپ ها نوعی از مواد مخصوصی می باشند که از آن ها برای جلوگیری از نشتی و عبور آب نیز استفاده می گردد و از این متریال ها برای درزهای اجرایی، انبساطی، مقاطع بتن نیز استفاده می گردد. که می توان براساس اندازه و شکل مورد نیاز با توجه به نوع قطعه نیز اندازه ی آن را تغییر داد.

طراحی سایت توسط نونگار پردازش