دوشنبه, 23 ارديبهشت 1398 ساعت 13:44

معایب موجود برای کفپوش اپوکسی

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

همان طور که در مطالب قبلی ذکر کردیم امکان دارد هر محصولی که تولید می گردد دارای عیب و نقص های به خصوصی باشد و ایراداتی در تولید آن نیز وجود داشته باشد اما موردی که وجود دارد آن است که بتوانیم در تولید یک شی عملیاتی را انجام دهیم که از نقص ها و عیب های آن نیز بکاهیم.

کفپوش اپوکسی از جمله محصولاتی می باشد که از آن در صنعت کف سازی استفاده می گردد و امکان دارد نقص ها و عیب هایی در آن وجود داشته باشد اما می توان گفت بیشترین بخش از مشکلات کفپوش اپوکسی به دقت شخص نصاب برمی گردد و در حالت کلی مشکلی در ساخت و تولید آن نیز وجود ندارد.

معایب کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی یکی از موارد بسیار مهم در صنعت کفپوش می باشد که باید به درستی انتخاب گردد و باید شرایط مختلفی را از جمله شرایط محیطی و محل استفاده ی آن را نیز در نظر داشته باشید، توجه به این عوامل می تواند مشکلات احتمالی کفپوش اپوکسی را کاهش داده و در صورت نصب آن بتوانید مشکلات آن را برطرف نمائید.

به طور مثال در صورتی که کفپوش چوبی را برای منزل یا محیط اداره ی خود انتخاب کرده اید بایستی بدانید جنس کفپوش اپوکسی چوبی به گونه ای می باشد که امکان ایجاد سر و صدا در بخش هایی از آن وجود دارد و در صورتی که در قسمت sub floor آن اجزاء به طور محکم به هم وصل نشده باشند آنگاه امکان کشیده شدن یک چوب بر روی چوب دیگر وجود خواهد داشت. در صورتی که قطعات با استفاده از میخ یا پیچ به طور محکم به هم وصل شده باشند آنگاه مشکل سر و صدای این مدل از کفپوش اپوکسی برطرف خواهد شد.

مورد دیگری که در خصوص مشکلات کفپوش اپوکسی وجود دارد آن است که نمی تواند لرزش زمین را کنترل کند و این موضوع نیز می تواند آزار دهند باشد. با توجه به این مورد، عیب دیگر کفپوش اپوکسی چوبی در آن است که نمی تواند صدای پای سنگین و بسامد صدای بم و آهسته را کنترل نماید.

 

طراحی سایت توسط نونگار پردازش