شنبه, 04 خرداد 1398 ساعت 14:38

مزیت های روکش صنعتی کفپوش اپوکسی

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

هر مدل از کفپوش اپوکسی دارای یک روکش به خصوصی می باشد. روکش های صنعتی دارای مزیت های زیر می باشد:

• این روکش ها مقاومت بتن را در برابر عوامل مختلف از جمله فرسایش، تخریب و مواد مختلف شیمیایی نیز بالاتر می برد.
• روکش کفپوش اپوکسی خاصیت جذب آب را به صورت مطلق ندارد و به همین دلیل مانع جذب آب و روغن و دیگر مایعات به جسم بتن می شود.
• روکش اپوکسی، سبک می باشد و همچنین حجم آن کم می باشد و از ایجاد هرگونه گرد و خاک یا غباری بر روی آن جلوگیری می کند.
• روکش صنعتی کفپوش اپوکسی به صورت یکپارچه بر روی کفپوش اجرا می گردد و می توان در رنگ های متنوع نیز آن را یافت کرد.
• ضخامت روکش اپوکسی، حدود 4 میلی متر می باشد که همین مقدار جزئی این قابلیت را دارد تا مقاومت فشاری بتن را تا حدود 1100 kg/cm2 بالاتر ببرد.
• این نوع روکش ها قابلیت شستشو را به راحتی دارند و حداقل عمر مفید آن ها 20 سال می باشد که در صورت نیاز می توان به سرعت آن را ترمیم نمود و همین عوامل جزء موارد مفید این نوع روکش ها محسوب می گردد.

اپوکسی معمولی یا دکوراتیو:

شرکت رادین پوشش زرین دو نوع کفپوش اپوکسی را تولید می کند که به نام های S-CF-01 و هاردنر HR-01 می باشد و از سری محصولات این شرکت می باشند. این محصول متشکل از اجزای بیسفنول A و هاردنر پلی آمینی می باشد که به صورت تغییر شکل یافته نیز می باشد. این محصول به هییچ عنوان به صورت حلال نمی باشند و حالت رقیق کننده غیر واکنش گرا را نیز پیدا نخواهند کرد که نتیجه ی آن این است که پس از انجام واکنش خاصیت پلیمری آن ثبت خواهد گردید.

S-CF-01 بهترین انتخاب برای پوشش سطوح صنعتی یا آزمایشگاهی می باشد که دارای خاصیت مکانیکی، شیمیایی، حرارتی می باشد. این مدل از اپوکسی ها به صورت یکپارچه اجرا می گردد و هیچگونه درزی در بین آن نیست که به همین دلیل به عنوان بهترین انتخاب برای سطوح بهداشتی و ضد میکروبی محسوب می گرددد که می توانید به راحتی از آن استفاده نمائید.

طراحی سایت توسط نونگار پردازش